Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - issackmp

Strony: [1] 2
1
Nowe Dodatki / G-EB02: ZOO coś tam
« dnia: Październik 03, 2017, 06:22:04 pm »
Siema. Może nie będzie to zbyt odkrywcze, ale oto co znalazłem na netach:


Ranunculus of Illusionous Blue, Ahsha


Evil Governor, Darkface Gredora
[AUTO](VC)[1/Turn]:[Counter Blast (1)] When this unit is placed on (VC), or when your G unit Stride, you may pay the cost. If you do, choose a column, and your opponent cannot call units on the (RC) of that column during the next turn. (They cannot be superior called as well)
[AUTO](VC) Generation Break 1:[Soul Blast (1)] At the beginning of your ride phase, you may pay the cost. If you do, your opponent chooses a face up card from his or her damage zone, turns it face down, and you Counter Charge (1).



Zeroth Dragon of Deaden, Zoa

Dodadkowo masa supportu do Ashki, Bigbelly i Darkface.

Mam przynajmniej nadzieję, że będą jakieś musketery...

2
Offtopic / W co gracie?
« dnia: Lipiec 04, 2017, 01:07:16 pm »
Jako że forum ostatnio przymiera pomyślałem że warto się spytać w co pogrywacie (i na czym) w wolnym czasie od Vanguarda.
Ja osobiście pogrywam teraz w Wiedzmina 3 a ostatnio dorwałem Persone5 także coś czuję że będzie grane xd.
Poza tym Hearthstone i Shakes & Fidgets S10.
Jakby ktoś posiadał konto na PSN i chciał może mnie tam znaleźć pod tym samym nickiem xd.

3
Vanguard Circle / Tachikaze - Engorge
« dnia: Maj 16, 2017, 05:59:17 pm »
Tak sobie przeglądam decki do Vanguarda na ebay i m.in. natrafiłem na taki fajny build do Tachikaze:

Grade 4 (16)
x4 Absolute Ruler, Gluttony Dogma (1x SP)
x4 Great Emperor Dragonm, Gaia Dynast
x2 Destructive Equipment, Hammer Gewalt
x1 Destruction Tyrant, Gradogigant
x1 Destruction Tyrant, Archraider

x2 Iron-armored Chancellor, Dymorphalanx
x2 Cliff Authority Retainer, Blockade Ganga

Grade 3 (7)
x3 Emperor Dragon, Gaia Emperor
x4 Frenzy Emperor Dragon, Gaia Desperado

Grade 2 (11)
x4 Tank Mammoth
x4 Conflagration Dragon, Gigant Flame
x3 Explosive Dragon, Sarcoblaze

Grade 1 (14)
x4 Barrier Dragon, Styracolord (PG)
x4 Cold Dragon, Freezernyx
x3 Prism Bird (SF)
x1 Ancient Dragon, Geoconda
x2 Savage Heroine

Grade 0 (18)
x2 Baby Chimera (Starter)

x4 Cannon Fire Dragon, Parasaulauncher (Crit)
x4 Ancient Dragon, Dinodile (Crit)
x2 Cannon Fire Dragon, Sledge Ankylo (Draw)
x2 Coelamagnum (Stand)
x4 Heal

Co myślicie???

4
Dyskusje Lokalne / Wesołych Świąt
« dnia: Kwiecień 15, 2017, 02:38:28 pm »
Tak z okazji Wielkanocy smacznego jajka wszystkim xd

5
Klinika Talii / SP - Raging Form
« dnia: Marzec 17, 2017, 03:05:06 pm »
Z góry wielkie dzięki dla domena bez którego nie złożyłbym tego decku xd. A więc tak:

G0
1 x Creeping Dark Goat (Starter)
4 x Revenger, Air Raid Dragon (Critical)
4x Grim Revenger (Critical)
4 x Freezing Revenger (Draw)
4 x Healing Revenger (Heal)
G1
4 x Dark Revenger, Mac Lir (PG)
4 x Barrier Troop Revenger, Dorint
2 x Revenger, Dark Bond Trumpeter
3 x Tempting Revenger, Finegas
G2
1 x Blaster Dark Revenger "Abyss"
4 x Blaster Dark Revenger
3 x Revenger, Darkbless Angel
4 x Dark Night Maiden, Macha
G3
4 x Revenger, Raging Form Dragon
2 x Revenger, Desperate Dragon
2 x Revenger, Slay Hex Dragon
G4
1 x True Revenger, Raging Rapt Dragon
G4 z Luard decku
1 x Air Elemental, Sebreeze
4 x Dark Dragon, Phantom Blaster "Diablo"
4 x Dark Dragon, Carnivore Dragon
1 x Dark Dragon, Disstress Dragon
1 x Dark Knight, Grim Recruiter
1 x Dark Dragon, Plotmaker Dragon
1 x Dark Element, Dizmel

Side deck:
1 x Frontline Revenger, Claudas
1 x Judgebau Revenger
1 x Lingering Night Revenger, Conrad
1 x Revenger, Dark Bond Trumpeter
4 x Illusionary Revenger, Mordred Phantom
1 x Revenger, Dragruler Phantom

No także to tyle xd

6
Guardian Circle / Synergia Vanquisher - Demiurge ZTB
« dnia: Marzec 07, 2017, 06:05:11 pm »
Chciałbym zauważyć że decki Narukami - Vanquisher i Gear Chronicle - Demiurge mają naprawdę dobrą synergię.

Temat do rozkminy także czekam na komentarze.

7
Turnieje / Cardfight Turniej
« dnia: Marzec 04, 2017, 09:02:29 pm »
Głosujemy będzie najszybciej.

8
Turnieje / Turniej Cardfight Polska
« dnia: Luty 20, 2017, 07:40:43 pm »
UWAGA UWAGA

Jak w temacie trzeba się w końcu zebrać z tym turniejem na Cardfight! Area takżę ogłaszam zapisy (mam nadzieję że teoś mnie za to nie zje xd).



1) Planowanym terminem będzie marzec. Kiedy dokładnie ustalimy jak już wszyscy się zgłoszą także bez obaw.
2) Walki będą jak logika mówi przeprowadzone na platformie Cardfight! Area, z tym że nie będzie limitu czasowego.
3) Obowiązuje kolejność zgłoszeń pod tym postem - kolejność walk została już ustalona losowo ale nie podam jej do ostatniej chwili,
także kolejność zgłoszeń nie wiąże się z tym kto z kim zagra.
4) Przy zgłoszeniu proszę od razu o Deck List decku, którego będziecie używać
(później ustalimy ewentualną możliwość edytowania talii).
5) Miło by było gdyby każdy lub część z was mogło nagrywać rozgrywki w celu umieszczenia ich na naszym kanale
(proponuje zapisywać walki i nagrywać je dopiero z replay aby nie przeciążać sobie i innym sieci).
6) Walki będą przeprowadzane w systemie eliminacji (patrz obrazek poniżej)



Mam nadzieję, że każdy podejdzie do tego bez spiny jak do przyjacielskiego sparingu.

Ponadto Hacker* rzucił fajny pomysł aby założyć drużynę także będzie to okazja by się zaprezentować xd.

Regulamin i inne rzeczy ustalimy z biegiem czasu :P

Ps. Przypisuję siebie jako ostatnią osobę, która się zgłosi (jestem OSTATNIM zgłaszającym się).

Osoby które się zapisały:
  • Teoedek
  • Hacker
  • BaRman
  • issackmp
  • Elbem
  • NADIR
  • Cloud

9
Vanguard Circle / Niech posypią się memy
« dnia: Luty 15, 2017, 02:43:38 pm »
Wiecie czego nam brakuje na forum. Działu z głupimi memami odnośnie Vanguarda typu coś takiego:


10
Dyskusje Lokalne / GBT06
« dnia: Luty 14, 2017, 09:41:00 pm »
No wiec oto dzisiejszy drop (SP, RRR, RR, R):

GRADE 0
1x Assault Command, Carignan
1x Beast Deity, Great Eater
1x Cat Knight in High Boots
1x Cosmos Pixy, Lizbeth
2x Floral Paladin, Flogal
1x Forbidden Space Banshee
2x Fullbau "Diablo"
2x Grave Horn Unicorn
2x Illegal Alchemist
1x Looting Cutlass
1x Mage of the Rogue Eye, Arsur
1x Maiden of Noisette
2x Mick the Ghostie and Family
1x Perfect Referee, 2.99
1x Resurgent Knight, Stius
1x Sarugal
1x Seven Seas Apprentice, Nightrunner
2x Silver Thorn Assistant, Dixie
1x Tactician of Godly-calculations, Orphe
1x Totem Brothers
2x Training Therapist
2x Tsukken Don
2x Turboraizer Custom
GRADE 1
1x Abyss Summoner
2x Af Roccoli
1x Air Elemental, Twitterun
1x Beast Deity, Horned Hulk
1x Black Chain Spirit Dance Formation, Kahedin
1x Blaster-friend, Barcgal
1x Cherry Blossom Blizzard Maiden, Lilga
1x Cutie Paratrooper
1x Extreme Battler, Malyaki
1x Headwind Knight, Selim
2x Knight of Powercharge
3x Kumar the Destroyer
1x Maiden of Rambler
1x Pure Maiden, Katrina
2x Rajadamnern Kid
1x Revenger of Vigor, Maur
1x Scouting Owl
1x Seven Seas Helmsman, Nightcrow
1x Shinobiraizer
2x Signal Snake Tamer
2x Tomboy Elf
1x Tommy the Ghostie Brothers
1x Waterspout Djinn
1x Witch Doctor of the Powdered Bone, Negrobone
GRADE 2
2x Babyface, Narcissus
2x Beast Deity, Jackalord
1x Blaster Axe
2x Blaster Rapier
1x Counteroffensive Knight, Suleiman
1x Crescent Moon Juggler
1x Cropmaker Dragon
2x Dark Saga Painter
3x Dreaming Pegasus
1x Extreme Battler, Arbarail
1x Greenshot Elf
2x Greymyu
2x Hopesong Angel
1x Maiden of Damask Rose
2x Master Kungfu
2x Revenger, Darkbless Angel
1x Ruin Shade
2x Seven Seas Master Swordsman, Slash Shade
2x Shyngal
2x Skeleton Cannoneer
1x Ultimate Raizer Speed-star
2x Witch Doctor of the Seven Seas, Raisruler
GRADE 3
1x Artilleryman
1x Deathspray Dragon
1x Envoy of Righteousness, Crystaldevil
1x Flying Manticore
1x Ghoul Dragon, Gast Dragon
1x Knight of Light Order
2x Mighty Rogue, Nightstorm
2x Seven Seas Dragon Undead, Prisoner Dragon
1x Sleepless Skipper, Blackgick
1x Ultimate Raizer Glory-hand
GRADE 4
1x Ghostie Great King, Obadiah
1x Mist Phantasm Pirate King, Nightrose

11
Klinika Talii / Narukami - Raikiri
« dnia: Luty 08, 2017, 05:01:22 pm »
Ok no to kolejny deck, który mi się marzy:
G0
1 x Ascetic Dracokid
4 x Spark Edge Dracokid (CRIT)
4 x Lightning of Triumphant Return, Reseph (CRIT)
4 x Djinn of Rainy Duststorm (STAND)
4 x Deity of Love, Kama (HEAL)
G1
4 x Dragon Dancer, Anastasia (PG)
3 x Mighty Bolt Dragon (SF)
3 x Trainee Monk Dragon
3 x Chain-bolt Dragoon
G2
4 x Voltage Horn Dragon
4 x Martial Arts Dragon
4 x Rockclimb Dragoon
G3
4 x Dragonic Vanquisher
2 x One Strike Two Hits Djinn
2 x Jaggy Shot Dragoon
G4
2 x Lightning Dragon Knight, Zorras
2 x Conquering Supreme Dragon, Voltechzapper Dragon
4 x Conquering Supreme Dragon, Dragonic Vanquisher "VMAX"
4 x Conquering Supreme Dragon, Dragonic Vanquisher "VOLTAGE"
2 x Lightning King Spirit Emperor, Vritra (GG)
2 x Sky Guardian Supreme Dragon, Bulwark Dragon (GG)

Po paru testach na arenie stwierdzam, że gra się dobrze także zbieram karty gdyż będzie to jeden z moich głównych decków obok Shadow Paladin :D

12
Klinika Talii / Cardfight database
« dnia: Luty 02, 2017, 03:48:09 pm »
Od razu powiem, że nie będzie to decklist :P.
Mimo to chciałbym polecić fajną apk-e do Cardfight - Cardfight Vanguard database. Posiada stale aktualizowaną bazę wszystkich dodatków jakie do tej pory wyszły, przejrzysty interfejs i oprócz możliwości budowania i zapisywania talii, możliwość tworzenia list ulubionych/want lub have oraz skopiowania utworzonej listy by potem ją wkleić jako wiadomość lub wpis na forum. Tak przy okazji ostatnią Raging deck listę zrobiłem właśnie na tej apce.


Także polecam.

13
Klinika Talii / Dragheard, Luard
« dnia: Luty 02, 2017, 03:21:07 pm »
Okej był Raging From teraz czas na Luard. Oto mój obecny deck:

G0
1   G-TD10/013   Dragprince, Rute
4   G-TD10/014   Deadcrash Dragon
1   G-BT09/063   Rabidmyu
2   G-TD10/015   Dragprentice, Miach   Draw
3   G-BT09/064   Knight of Ironcluster, Craiftine
4   G-TD10/017   Abyss Grail
2   G-TD10/018   Howl Owl

G1
4   G-TD10/009   Dragwizard, Knies
3   G-TD10/011   Puzzled Owlner, Clothru
3   G-TD10/012   Demon World Castle, Vorbeugen
1   BT15/011      Black-winged Swordbreaker
1   G-BT09/029   Abyssal Owl
1   G-BT09/014   Dragsaver, Esras
3   TD10/009      Black Sage, Charon

G2
2   G-TD10/005   Demon World Castle, Eingang
4   G-TD10/006   Direct Owlner, Debihira
2   G-TD10/007   Dragwizard, Liafail
2   G-TD10/008   Blade-proof Knight, Youghal

G3
2   G-TD10/003   Dragheart, Luard
3   BT15/021      Sharp Fang Witch, Fodla
2   EB11/018      Dark Mage, Badhabh Caar

G4
2   G-TD10/001   Dark Dragon, Carnivore Dragon
1   G-FC03/010   Dark Dragon, Distress Dragon
1   G-BT09/013   Dark Dragon, Plotmaker Dragon

Oprócz tego mam jeszcze:
1   G-FC03/049   Air Element, Sebreeze
1   G-FC03/051   Dark Element, Dizmel

ale mam je w moim Genesis decku ze względu na to, że są to oprócz jeszcze 1 g-guarda moimi jedynymi g-unitami tam.

Oczywiście planuję dodać po 2 howl owly, liafaile, luardy i carnivore dragony. No i kilka innych g-unitów, w tym Ogme jak tylko wyjdzie xd

Czekam na sugestie i propozycje wymiany za twojego G4 Luarda teoś :P

14
Trade / Have/want
« dnia: Styczeń 31, 2017, 07:25:46 pm »
Ok. No to oto mój długo oczekiwany have/want list.
GR, RRR, RR, R

HAVE:
G-CB01-008 Dou Fantasia, Lamry (rezerwacja - Elbem)
G-CB01-012 Cherished Phrase, Reina

G-CB01-015 Duo Lovely Devil, Vepar (rezerwacja - Elbem)
G-CB01-017 PRISM-Promise, Princess Celtic
G-CB01-021 Secret Smile, Puumo
G-CB01-022 First Lesson, Akari
G-CB01-024 Dreamer Dreamer, Kruk


G-CB04-015 Ergasia Idea-drone
G-CB04-017 Extend Magne Dragon
G-CB04-018 Kalgomai Idea-drone
G-CB04-019 Steam Knight, Puzur-Ill
G-CB04-020 Steam Maiden, Shang-kusa
G-CB04-022 Steam Maiden, Lasina-bel
G-CB04-024 Chanomai Idea-drone
G-CB04-026 Chrono Tigar
G-CB04-027 Anarchia Idea-drone


EB03-004 Martial Arts Mutant, Master Beetle
EB03-006 Origin Mage, Ildona

EB03-009 Dudley Daisy
EB03-013 Gigantech Keeper


EB11-005 Ambitious Spirit Revenger, Cormack
EB11-007 Fighting Spirit Revenger, Macart

EB11-009 Witch of Cursed Talisman, Etain
EB11-010 Demon World Castle, ToteZiegel
EB11-011 Witch of Reality, Femme
EB11-012 Moonlight Witch, Vaha
EB11-013 Skull Witch, Nemain
EB11-014 Witch of Precious Stones, Dana
EB11-015 Witch of Choices, Eriu
EB11-016 Witch of Banquets, Lir


EB12-009 Wisdom Keeper, Metis
EB12-010 Myth Guard, Procyon
EB12-013 Black Snake Witch, Chicory
EB12-015 Regalia of Fertility, Freyja
EB12-016 Regalia of Prayers, Pray Angel


G-FC03-003 Meteokaiser, Bustered (zdejmuje z oferty xd)
G-FC03-008 Flower Princess of Perpetual Summer, Verano (rezerwacja - Elbem)

G-FC03-009 Holy Seraph, Zachariel
G-FC03-015 Destruction Tyrant, Gradogigant
G-FC03-016 Ambush Demon Stealth Dragon, Onibibu Radar (rezerwacja - Elbem)
G-FC03-019 Super Heavy Chariot, Tiger Centurion
G-FC03-023 Wild-fire Mutant Deity, Staggle Dipper

G-FC03-033 Iron-armored Chancellor, Dymorphalanx
G-FC03-034 Ambush Demon Stealth Fiend, Hougen Wing (rezerwacja - Elbem)
G-FC03-036 Righteous Superhuman, Blue Prison (zdejmuje z oferty xd)
G-FC03-039 Excellent Cheer Leader, Aery
G-FC03-040 False Dark Wings, Agrat bat Mahlat (rezerwacja - teoedek)
G-FC03-043 Eclipse Dragonhulk, Deep Corpse Dragon
G-FC03-044 Sailor's Medley, Nasha (rezerwacja - Elbem)
G-FC03-046 Dream Mutant Deity, Scarabgas
G-FC03-047 Immortality Professor, Kundalini (rezerwacja - teoedek)
G-FC03-048 Sacred Tree Dragon, Rain Breath Dragon (rezerwacja - Elbem)


WANT:
GENESIS
G0
[4] Dreaming Dragon (Stand)
[1] Fetter of Leather, Leyding
G1
[4] Fetter of Fiber, Dromi
[2] Goddess of Self-sacrifice, Kushinada (PG)
[4] Next-era Regalia, Skuld
[2] Regalia of Reflection, Mirror Angel
[3] Shackle Fetter, Gelgja
G3
[2] Cosmic Regalia, CEO Yggdrasil
[4] Mythic Beast, Fenrir
[4] Regalia of the Present Age, Verthandi
[2] Regalia of Wisdom and Courage, Brynhildr
G4
[1] Beast-Slayer Military Deity, Tyr
[1] Goddess of Seven Colors, Iris
[4] Great Angel, Doom Brace
[4] Mythical Destroyer Beast, Vanargandr
[3] Mythical Hellsky Beast, Fenrir
[4] Prehistoric Regalia, Urth
[2] Sky-dome Battle Maiden, Hanasatsuki

NARUKAMI:
G0
[3] Spark Edge Dracokid (Critical)
[4] Lightning of Triumphant Return, Reseph (Critical)
G1
[2] Dragon Dancer, Anastasia (PG)[/s]
G3
[4] Dragonic Vanquisher
[3] Dragonic Vanquisher "SPARKING"

G4
[3] Conquering Supreme Dragon, Dragonic Vanquisher "VMAX"
[3] Conquering Supreme Dragon, Dragonic Vanquisher "VOLTAGE"
[1] Conquering Supreme Dragon, Voltechzapper Dragon
[2] Sky Guardian Supreme Dragon, Bulwark Dragon


ROYAL PALADIN
G1
[1] Headwind Knight, Selim
[1] Knight of Reform, Pir
G2
[3] Knight of Fragment
G3
[2] Blue Sky Knight, Altmile
G4
[1] Divine Knight of Flashing Flame, Samuel
[4] Aerial Divine Knight, Altmile
[2] Transcending the Heavens, Altmile
[4] Divine Knight of Rainbow Brocade, Clotenus
[2] Blazing Sword, Fides
[3] Vivid Sacred Staff, Andragius (GG)

SHADOW PALADIN:
G0
[3] Belial Owl (Critical)
[3] Death Feather Eagle (Critical)
G1
[1] Abyssal Owl
[4] Dragwizard, Midir
G2
[3] Blaster Dark Revenger "Abyss"
[4] Dragwizard, Morfessa
G3
[4] Revenger, Phantom Blaster "Abyss"
G4
[3] Dragdriver, Luard
[3] True Revenger, Raging Rapt Dragon

Priorytety w want podświetliłem na czerwono

Resztę doślę później.

15
Klinika Talii / Chronojet Rebelion
« dnia: Styczeń 25, 2017, 09:26:50 pm »
Witam was wszystkich.
Jak pewnie pamiętacie swego czasu kompletowałem Gear Chronicle. W każdym razie pomyślałem, że można by było zamieścić deck listę:

G0
1 x Chrono Dran
2 x Night-barking Gear Tabby (Crit)
2 x Steam Scara, Kai-lanma (Crit)
3 x Pulsar, Rush Boar (Crit)
2 x Vainglory-dream Gear Cat (Stand)
3 x Pulsar, Hypnosis Sheep (Stand)
4 x Steam Maiden, Uluru
G1
2 x Steam Maiden, Sanilar (PG)
1 x Steam Keeper, La-ba'shim (PG)
1 x Withrawn Gear Raven (PG)
3 x Timebreak Dragon
1 x Casuality Dragon
2 x Pulsar, Stratos Falcon
3 x Pulsar Tamer, Nepada
G2
4 x Steam Fighter, Amber
2 x History-maker Dragon
1 x Steam Maiden, Ishin
2 x Relic Master Dragon
3 x Pulsar, Speedy Bunny
G3
4 x Chronojet Dragon
2 x Divergence Dragon
1 x Chronofang Tiger (SP)  8-)
1 x Prospatheia Idea-drone (SP)  8-)
G4
4 x Interdimensional Dragon, Mystery-flare Dragon
2 x Interdimensional Beast, Metallica Phoenix
1 x Interdimensional Dragon, Faterider Dragon
2 x Thunderbolt Shockwave Colossus
1 x Chronotiger Rebellion (SP)  8-)
1 x Deus Ex Machina, Demiurge
GG
1 x Interdimensional Beast, Pandora Chimera (SP)  8-)
1 x Inderdimensional Beast, Pandora Chimera
1 x Inderdimensional Dragon, Heteroround Dragon

Strony: [1] 2